Menu Zamknij

Współpraca

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY:

DEALERÓW Z BRANŻY OKIENNEJ I DEKORACYJNEJ

Oferujemy krótkie terminy realizacji, wykonujemy niestandardowe zlecenia  i proponujemy atrakcyjne rabaty dla naszych dealerów !

PRODUCENTÓW Z BRANŻY OKIENNEJ I DEKORACYJNEJ

Oferujemy możliwość. połączenia sił, wymianę doświadczeń, technologii, wymianę nowinek technicznych w celu podwyższenia jakości naszych produktów oraz przełożenia na wyższe obroty finansowe.

ARCHITEKTÓW I PROJEKTANTÓW

W związku ze stałym rozwojem  zapraszamy do współpracy projektantów i architektów.  Jesteśmy w stanie zapewnić wysokie rabaty w przypadku podjęcia współpracy zaby wykorzystać nasze produkty w celu zaaranżowania ich w projektowanych mieszkaniach i domach

FIRMY REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE

Świadczymy usługi również w domach i siedzibach Klientów więc chętnie nawiążemy współpracę z osobami, które montowałyby nasze produkty. Jesteśmy również otwarci na handlowo-usługową wymianę.

DEVELOPERÓW

Zachęcamy do współpracy developerów, gdyż urządzanie apartamentów oraz ekskluzywnych lokali wymaga wykończenia ich w najdrobniejszych szczegółach. Służą temu również oferowane przez nas wewnętrzne i zewnętrzne osłony okien a także osłony tarasów.

W EKSPORCIE

Zapraszamy także przedsiębiorców i sklepy zpoza Polski do nawiązania współpracy. Oferujemy sprzedaż hurtową wraz z szkleniem sprzedażowym . Jesteśmy w stanie dostarczyć  produkty reklamowe naszych produktów w Twoim języku.