Menu Zamknij

Każdy, kto chociaż raz próbował walczyć z insektami w domu lub mieszkaniu wie, że moskitiera jest niezbędną osłoną i skutecznie pomaga nie tylko rozprawić się z owadami latającymi i pełzającymi, ale również zabezpieczyć pomieszczenie przed wpadaniem do środka drobin kurzu, pyłu czy piasku. Można zainstalować ją na każdym typie okna oraz dowolnych rodzajach drzwi. Montaż jest bardzo prosty i nie sprawia większych problemów. Poza mieszkaniami czy domkami letniskowymi, moskitiera świetnie spełnia swoją rolę w miejscach publicznych takich jak chociażby sklepy, restauracje, hotele czy szpitale.

 W naszej ofercie znajdą Państwo oprócz moskitier plisowanych i drzwiowych moskitiery ramkowe oraz okienne moskitiery ramkowe. Każdy z modeli dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych.

Moskitiera ramkowa, jak sugeruje nazwa, zostaje zainstalowana na ramie okna, a co za tym idzie, podczas montażu nie ma konieczności ingerencji w stolarkę okienną. Występuje w trzech rodzajach:

Typ na kołnierz – kołnierz moskitiery bardzo mocno przylega do ramy okiennej i zapewnia całkowitą szczelność osłony.

Typ na magnes – do zewnętrznej ramy okna zostają przykręcone magnesy, na których zainstalowana zostaje moskitiera. Ten konkretny model jest niezwykle łatwy do demontażu i ponownego zakładania.

Typ S – moskitiera o aluminiowym profilu montowana do ramy okiennej za pomocą blaszek. Podobnie jak w przypadku moskitiery na magnes, jej demontaż nie sprawia trudności. Znakomicie nadaje się do wszystkich rodzajów okien.